Καλούμε τους μικρούς μας φίλους στο αποκριάτικο μπαλνταφάν του Λυκείου των Ελληνίδων Ξάνθης , την Πέμπτη, 14/3/24 και ώρα 17:30 στο χώρο μας (Αγ. Γεωργίου 1). Χορός, τραγούδι και πολλές εκπλήξεις.
Είσοδος Ελεύθερη.
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2024/03/215fbe65-86a4-4f9a-8812-ed3056bdfa52.jpg)
Μαρ 11 2024
Καλούμε τους μικρούς μας φίλους στο αποκριάτικο μπαλνταφάν του Λυκείου των Ελληνίδων Ξάνθης , την Πέμπτη, 14/3/24 και ώρα 17:30 στο χώρο μας (Αγ. Γεωργίου 1). Χορός, τραγούδι και πολλές εκπλήξεις.
Είσοδος Ελεύθερη.