![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2023/06/lex-polifoniko-5.jpg)
Τα μέλη του Τμήματος Φιλαναγνωσίας του ΛΕΞ ολοκλήρωσαν τις φετινές συναντήσεις τους την Τετάρτη, 28-6-23, στην αυλή του Λυκείου, όπου παρουσίασαν τις δικές τους αναγνωστικές προτάσεις, τα βιβλία και κείμενα της επιλογή τους, ανανεώνοντας το ραντεβού τους για τον Οκτώβριο.
Η Πρόεδρος και τα μέλη του Δ. Σ. ευχαριστούν θερμά την κ. Κωνσταντίνα Βουτσινά και την κ. Λαμπρινή Γλερίδου για την αφιλοκερδή τους προσφορά ως υπεύθυνες του τμήματος.
Καλά καλοκαιρινά βιβλιοταξίδια!
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2023/06/lex-polifoniko-8.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2023/06/lex-polifoniko-7.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2023/06/lex-polifoniko-6.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2023/06/lex-polifoniko-4.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2023/06/lex-polifoniko-3.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2023/06/lex-polifoniko-1.jpg)
![](http://lykeionellinidonxan.gr/wp-content/uploads/2023/06/lex-polifoniko-2.jpg)